Momenti kur arrestohet kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi (VIDEO)

574
Me urdhër të Edi Ramës, mijëra policë kanë dhunuar, arrestuar qindra qytyetarë dhe kanë shkatërruar mëngjesin e sotëm Teatrin Kombëtarë.
Sigal

Policia ka marrë zvarrë mbrojtësit e Teatrit.

Në pamje shikoni momentet e para të ndërhyrjes së policisë dhe dhunën e ushtruar dhe ndalimi i kreut të Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi.