Meta: Republika ka qytetarë të përgjegjshëm si Fahri Balliu!

257
Sigal

Presidenti Ilir Meta ka publikuar në Facebook me gazetarin dhe botuesin e njohur Fahri Balliu.

“Republika ka qytetarë të përgjegjshëm si Fahri Balliu!  Kujdesuni për shëndetin tuaj në këto kohë të vështira!”,- shkruan kreu i shtetit, duke ju referuar faktit që Fahri Balliu shfaqet me maskë për të parandaluar koronavrusin.