Më shumë gra i bashkohen LSI-së Durrës, Kuçi: Fitorja e madhe nis nga Durrës

26
Sigal

Kryetarja e LSI-së Durrës, Kontjana Kuçi thotë se forumit të gruas LGI në këtë qark çdo ditë i shtohen zonja të nderuara, siç ka ndodhur edhe këtë të premte. Teksa ka pozuar krah zonjave,

Kuçi shkruan se fitorja e madhe më 25 prill, nis nga Durrësi dhe se do të festohet në të gjithë Shqipërinë.

Postimi i tij i plotë:

Një takim i ngrohtë me zonja të nderuara, banore të Durrësit, të cilat i bashkohen forumit të gruas LGI Durrës, dhe familjes sonë politike, për të kontribuar në FITOREN E MADHE të 25 prillit. Fitore që do nisë nga Durrësi e do festohet në mbarë Shqipërinë.