Maliqi: Poshtë Diktatori i lig i Surrelit (VIDEO)

119
Sigal

Nga Lefter Maliqi

Thirrje armates se ndershme te policise se shtetit,disnancohuni nga police te rekrutuar te Rilindjes se krimit pa nr identifikimi,bashkohuni me popullin qe po mbron te ardhmen tuaj, kulturen,demokracine dhe Kushtetuten.

Merrni shembull nga veprimet e djeshme te policise UKrahinase te cilet u solidarizuan me protestuesit duke dorezuar pajisjet mbrojtese dhe duke lene detyren.

Fundi i Diktatorit Rama eshte me dite,ska kthim prapa,ju jeni vellezrit tane,koleget e mi.,mos u beni pre e urdhrave arbitrar,anti ligjor ,anti kushtetues te eproreve tuaj ajdut e servil.

Ora e uraganit popullor eshte prane,ndryshimi po ndodh,demokracia,liria do fitoje.

Poshte Diktatori i lig i Surrelit. Shih videon.

Thirrje armates se ndershme te policise se shtetit,disnancohuni nga police te rekrutuar te Rilindjes se krimit pa nr identifikimi,bashkohuni me popullin qe po mbron te ardhmen tuaj ,kulturen,demokracine dhe Kushtetuten.Merrni shembull nga veprimet e djeshme te policise UKrahinase te cilet u solidarizuan me protestuesit duke dorezuar pajisjet mbrojtese dhe duke lene detyren.Fundi i Diktatorit Rama eshte me dite,ska kthim prapa,ju jeni vellezrit tane,koleget e mi.,mos u beni pre e urdhrave arbitrar,anti ligjor ,anti kushtetues te eproreve tuaj ajdut e servil.Ora e uraganit popullor eshte prane,ndryshimi po ndodh,demokracia,liria do fitoje. Poshte Diktatori i lig i Surrelit.Shih videon🙏.

Gepostet von Lefter Maliqi am Sonntag, 17. Mai 2020