“I pari që denoncoi Tahirin” ja kush do flasë në protestën e opozitës

607
Ish-oficeri i antidrogës Dritan Zagani, njeriu që trazoi ujërat e politikës shqiptare duke akuzuar krerët e policisë shqiptare si të lidhur me krimin si dhe lidhjen e ish-ministrit Tahiri me vëllezërit Habilaj, mësohet se do t’i bashkohet protestës së opozitës.
Raportohet se Dritan Zagani pritet të përcjellë mesazhin e tij me një videokonferencë nga Zvicra aty ku ka fituar statusin e azilantit. Ai pritet të jetë i dhjeti në listë.
Sigal