FOTO+VIDEO/ Çfarë po ndodh sot te kryeministria, tymuese, bori dhe përplasje me policinë

534
Sigal

Tensionimi i situatës, përplasja e studentëve me policinë 

Përdorimi i tymueseve

Flamujt kuqezi në protestë 

Prani e shtuar e policisë

Taulant Mukës i heqin megafonin: Ik, ik, ik