(FOTOLAJM) Kryemadhi së bashku me Petrit Vasilin drejt protestës

48

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi së bashku me ish deputetin Petrit Vasili janë nisur drejt protestës

Bluza që ka veshur Kryemadhi, ka të stampuar Teatrin Kombëtar. Dy sytë janë simbol ‘I am whaching you’ ( po të vëzhgoj). Loti simbol i një nëne dhe një gruaje, lot hidhërimi dhe gëzimi. Po të vëzhgoj ty që më shkaktove dhimbje, dhe do ta rindërtoj aty ku ishte dhe ashtu siç ishte.