FOTO/ Protesta e studentëve vazhdon, ja çdo të ndodhë sot tek Filologjiku

504
Sigal

Studentët në të gjithë Shqipërinë vazhdojnë bojkotin e mësimit dhe kanë zgjedhur si formë proteste për realizimin e kërkesave të tyre ngujimin nëpër fakultete.

Edhe sot vijon protesta të cilës i janë bashkuar edhe faklutete në rrethe por edhe një numër i madh padagogësh.

Më poshtë keni foton me atë se çfarë pritet të ndodhë tek fakulteti i Histori – Filologjisë.
Image