FOTO/ Mbërriti me makinë luksoze te selia e PD, demokratët s’ia përtojnë Salianjit: Tradhtar

280
Sigal

Disa protestues demokratë kanë ofenduar si dhe kanë lëshuar thirrje ndaj deputetit Ervin Salianji duke e quajtur tradhtar.

Deputeti i Bashës mbërriti me një automjet luksoz në oborrin e PD ku ndodheshin mijëra demokratë, në përgatitje të protestës kundër Ramës dhe Vuçiç.

Pasi zbriti nga makina qindra mijëra euro, Salianji kaloi përmes turmës duke provokuar demokratët.