Evi Kokalari: Në 11 dhjetor merr fund, Iligjitimiteti, Hipokrizia, Imoraliteti dhe Korrupsioni

253
Sigal

Aktivistja e Partisë Republikane në SHBA Evi Kokalari ka shigjetuar figurat politike në PD që mbështesin dhe mbrojnë Lulzim Bashën.

Me anë të një postimi në Facebook, Kokalari thekson se ‘në 11 dhjetor merr fund, Iligjitimiteti, Hipokrizia, Imoraliteti dhe Korrupsioni’.

Postimi i plotë i Evi Kokalarit:

Në 11 Dhjetor merr fund:

Illegjitimiteti, Hipokrizia, Imoraliteti dhe Korrupsioni.