Enon Karapici: LSI ka një program të qartë për të përmirësuar ekonominë e vendit

66
Sigal

Mbrëmjen e sotme, kandidati për deputet i LSI në Qarkun e Durrësit Enon Karapici me anë të një postimi në rrjetet sociale është shprehur se LSI ka një program të qartë për përmirësimin e ekonomisë së vendit Durrësit dhe familjeve të thjeshta.

Postimi i tij i plotë:

LSI ka një program të qartë për të përmirësuar ekonominë e vendit, Durrësit dhe familjeve të thjeshta.
Enon Karapici
Ekspert Ekonomie
Zv/Kryetar i LSI Durrës
#DurresiShtepiaJuaj
#LSI