Berisha rrëfen takimin: Përse Ilir Meta erdhi në zyrën time ditën e paktit Rama-Basha

252
Ish kryeministri Sali Berisha ka komentuar marrëveshjen Rama-Basha të arritur në 18 maj si dhe takimin me Ilir Metën. Berisha tha se Meta erdhi për të pirë një kafe dhe s’kishte asnjë kërkesë.
Pse erdhi Meta ne zyren tuaj diten e marreveshjes?
Erdhi për të pirë një kafe, skishte asnjë kërkesë.