Ardit Çela: Ekipi i LSI, fitore spektakolare në Berat

76
Sigal

Drejtuesi politik i LSI në qarkun e Beratit, Ardit Çela, vijon takimet elektorale me banorë të këtij qarku. Takimin e radhës e ka zhvilluar me banorë të Poliçantit, nga ku ka ndarë një foto dhe shkruan se ekipi i Lëvizjes Socialiste për Integrim do të marrë fitore spaktakolare në Berat.

Në vijim postimi i plotë i Ardit Çelës

Nga Poliçani me shumë dashuri!
Së bashku me Erandën dhe ekipin e LSI, për një fitore spektakolare, forcë e parë në çdo qëndër votimi dhe së paku 3 mandate për LSI në Qarkun e Beratit!
Poliçani meriton t’i rikthehet punës!