Xhensila dhe Besi takohen me këngëtarin e famshëm britanik

256
Sigal

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku bashkë me Ajkën ndodhen prej disa ditësh në Angli.

Ata e kaluan Vitin e Ri në kryeqytetin anglez nga ku kanë ndarë mjaft momente nga pushimet e tyre.

Gjatë këtyre ditëve, ata kanë takuar dhe këngëtarin me famë botërore, Sam Smith.

Ka qenë Xhensila e cila ka ndarë një foto bashkë me Smith, Ajkën dhe Besin.

“Një ditë e bukur, u befasova duke takuar një nga këngëtaret e mi të preferuar”, ka shkruar Xhensila krahas fotove.

Ndërsa Besi shkruan me humor:

“Sa u mërzit Ajka që po dilnim foto me një të panjohur.”

Smith është mjaft i njohur për hitet si “Stay With Me”, “I’m Not The Only One”, “Fire on Fire” etj.

ImageImage