Ja kush është i dashuri i Jonda Vokshit

519
Sigal

 

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kanë befasuar të gjithë, kur kanë zbuluar se janë fejuar.

Gjatë kësaj fundjave vetë Jonida ka dhënë lajmin në një emision se ajo dhe kolegu i saj nga seriali ‘O sa mirë’, Besnik Krapi, janë bashkë e madje edhe janë fejuar.

Megjithëse ata nuk shfaqen bashkë në publik ose në postimet në rrjetet sociale, ata shihen në një fotografi që e kemi gjetur në internet.

Fotoja është postuar nga një kafene në Londër, ku Jonida ka treguar se ka qëndruar para disa kohëve e duket se kanë qenë bashkë.

Jonida dhe Besniku janë takuar gjatë xhirmeve të sezoneve të para të serialit ‘O sa mirë’, ndërsa ajo ka treguar se nuk ishte dashuri në shikim të parë por dashuria mes tyre ka lindur pasi kanë kaluar kohë bashkë.

ImageImage