Çfarë ka ndodhur me moderatoren? Luana Vjollca poston foton: Pa grim dhe duke qarë, si jemi në të vërtetë…(FOTO)

98
Sigal

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca mbetet ndër personazhet më të komentuara dhe çdo gjë që ajo bën merr vëmendjen.

Pas një pauze të gjatë në ekran, Luana u rikthye së fundmi me një disa projekte të cilat janë të ndërlidhura mes rrëfimeve të saj nga jeta private dhe pasohen edhe nga një këngë e lidhur me temë që trajton.

Deri më tani 30-vjeçarja ka lansuar dy të tilla ndërsa pritet të sjell edhe tre të tjera në javët në vazhdim.

Në episodin e fundit të “Thuaje” ajo foli për traumën dhe zbuloi rastet e përndjekjes që kanë lënë gjurmë në jetën e saj.

Ndërsa, në një postim të fundit që ka bërë në llogarinë e saj në Instagram ku ndiqet nga më shumë se dy milionë persona, Luana ka ardhur me një tjetër postim motivues.
Duke postuar dy imazhe të ndryshme, prezantuesja ka treguar se jo çdo gjë që shohim në Instagram është e reale.

Në foton e parë ajo shihet e lumtur me një buzëqeshje në fytyrë, ndërsa në të dytën pa grim dhe me sy të përlotur.

“Çfarë jemi në Instagram vs çfarë jemi në të vërtetë… Ne kurrë nuk e dimë çfarë fshihet pas një buzëqeshje. Ji i sjellshëm. Ju dërgoi dashuri të gjithë atyre që nuk kanë kaluar një ditë të mirë sot. Duaje veten.. Çohu, zbukurohu, jeto, lufto e ndiqi ëndrrat e tua, je me i/e fortë se që mendon”, ka shkruar Luana në mbishkrimin e postimit