Pamje nga anija më e madhe në botë, do lundrojë në 2021

592
Sigal

Anija e re Royal Caribbean ‘Mrekullia e Deteve’ do të jetë anija më e madhe e lundrimit në botë kur ajo të dalë në det.

Royal Caribbean bëri bujë në industrinë e lundrimit këtë javë pasi zbuloi më shumë detaje të anijes së saj të re, e cila do të jetë anija më e madhe e lundrimit në botë.

Linja e lundrimit zbuloi se anija e saj e pestë e klasës Oasis do të quhet ‘Mrekullia e Deteve’, dhe do të bëjë debutimin e saj të madh në 2021 duke lundruar nga Shanghai, Kinë.

Edhe pse kompania po mbetet mjaft e shtrënguar në lidhje me atë që do të ofrohet, ajo ka zbuluar se anija do të shfaqë përvoja emocionuese, argëtim të pashembullt dhe teknologjinë e fundit.

Sigurisht, anijet e mëparshme të Oasis Class si Simfonia e deteve , Oasis i deteve dhe tërheqja e deteve tashmë krenohen me disa tipare seriozisht mbresëlënëse.mirror.co.uk