Vildania lejon të dashurin e shoqes të pijë tek të pasmet e saj

431
Ajo shquhet gjithnjë për poza dhe veprime provokuese dhe një fakt të tillë modelja me origjinë shqiptare Vildane Zeneli e ka dëshmuar edhe këtë herë.
Ajo ka publikuar disa foto provokuese ku një mashkull shfaqet duke pirë alkool sipër të pasmeve të saj.
Zeneli ka shpjeguar se në fakt ai është thjesht i dashuri i një prej shoqeve të saj. Mjaft liberale mesa duket Vildania… 
Sigal