Trupi e tonifikuar dhe format e Alessia Tedescit me bikini, gjatë pushimeve

320
Ka zëra se ajo mund të jetë në një lidhje të mundshme me futbollistin e Real Madrid, Cristiano Ronaldo.
Aktorja 24-vjeçare italiane, tregoi trupin e saj të nxirë e të tonifikuar në një nga plazhet më të bukura të ishullit Formentera në Spanjë.
Vëmendja e plazhistëve ishte e përqëndruar tek modelja Tedesci, për të cilën mediat italiane raportojnë se ka qenë ylli i Real Madrid që i ka bërë një ftesë për në jahtin e tij si dhe të shohë një ndeshje të tij më herët gjatë kampionatit.