Oakley u përgjigjet kritikëve: Jam krenare për trupin tim

241
Trupi i saj është legjendë në internet. Por një ditë pasi një paparac i fotografoi të pasmet bukuroshes australiane Natasha Oakley, disa e kanë kritikuar në rrjet, duke thënë se ajo ka celulit. “Unë jam një femër, që është shumë e lumtur, e shëndetshme dhe krenare për trupin e saj,” u përgjigj 24-vjeçarja.