Njihuni me piloten seksi që po “çmend” Instagramin

309

Malin Rydqvist nga Suedia është pilote e një avioni
“Boeing 737” dhe sigurisht që në punën e saj ka tepër lodhje dhe stres të madh,
por kjo bukuroshe e ka gjetur zgjidhjen.

29-vjeçarja gjatë kohës së lirë praktikon joga, një
mënyrë e shkëlqyer për të larguar stresin dhe lodhjen.

Teksa praktikon joga,
Malin realizon edhe foto fantastike nga vende piktoreske dhe ato i publikon në
profilin e saj në “Instagram”. Ajo ka marrë një vëmendje të madhe së fundmi në
këtë rrjet, duke qenë se në fotot e saj ndërthuret sensualiteti me natyrën