Modelja shqiptare Almeda Abazi pranon publikisht lidhjen me aktorin turk “Çënari”

453
Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi ka pranuar publikisht lidhjen e saj me aktorin turk, Tolgahan Sayisman. Modelja dhe aktorja shqiptare që jeton në Turqi po prezanton festivalin Kënga Magjike, bashkë me Ardit Gjebrean. Në natën e parë të festivalit, vetë Almeda ka pranuar atë që po përflitet prej kohësh në mediat turke dhe shqiptare. Ajo në një bashkëbisedim me Arditin kanë zbuluar lidhjen me aktorin e njohur turk, Tolgaham Sayisman, i njohur për publikun shqiptar me rolin e “Çënarit”.
Sigal