Khloe Kardashian, shfaqet sexy për GQ Gjermani

349
Sigal

Khloe Kardashian ka realizur një set të ri fotograk për GQ Gjermani. Pjesëtarja e familjes Kardashian ka treguar format e saj me të brendshme në fotot e publikuara prej saj në rrjetet sociale. 32 vjecarja është shfaqur shumë hot dhe ka marrë shumë komente nga fansat e saj.