Katy Perry shkëlqen në turin Prismatic

583
Katy Perry duket se i ka kushtuar rëndësi veshjeve të saj gjatë koncerteve të fundit në turin botëror Prismatic në San Juan. Këngëtarja është shfaqur tepër mahnitëse ka perfomuar në Puerto Rico mbrëmjen e së hënës . 30 vjeçarja kishte veshur një kostum të ngjashëm si mace duke dhënë një performancë të shkëlqyer dhe plot energji.
Sigal