Hayek topless për Allure: Bashkëshorti im është burri përfekt

605
Salma Hayek pozon topless për revistën Allure, ku ka treguar për suksesin e martësës së saj dhe sekretin e bukurisë së përjetshme. Edhe pse në moshën 48 vjeçare aktorja meksikane shfaqet në formë perfekte fizike. Ajo ka treguar se nuk ka kryer asnjë operacion plastik. Gjithashtu ajo ka treguar dhe për historinë e dashurisë me bashkëshortin e saj. Ai erdhi në jetën e aktores meksikane pas një jete të dështuar dashurore, që më pas i ndryshoi komplet jetën.
Sigal