Chloe’s vishet si mace, por ajo që bie në sy është gjoksi i saj bombastik

547
Sigal

Ylli i Big Brother Chloe Khan ka publikuar një tjetër
imazh nga festa e djeshme e Halloween, ku është shfaqur e veshur si Kleopatra.

Këtë herë, gjoksi i saj bombastik ka dalë nga veshja e
saj dhe duket sikur po i shpërthen, ku ajo shfaqet përkrah një mikeje

25 vjeçarja ishte grimuar si një mace, teksa asetet
trupore i kishte ekspozuar si gjithmonë.

Dukej mjaft seksi dhe mori
shumë vëmendje