‘Bisedat me të, më mirë se seksi…’, Chris Brown s’harron dot Rihannën

354
Që Rihanna është ‘alamet femre’ këtë e dinim tashmë, por mesa duket, edhe ish-partnerët e saj ia dinë vlerën kur nuk e kanë më…
Një nga ish-at më të përfolur të bukuroshes nga Barbados është Chris Brown. Rreperi duket se e ka të pamundur të mos komentojë rreth 27-vjeçares, me të cilën thuhet se ruan marrëdhënie të mira shoqërore. 
“Më ka marrë malli për Rihannën dhe ajo ka një shpirt që vetëm një engjëll mund ta ketë. Thjesht fakti që mund të flas me të është më mirë sesa seksi,” mësohet të ketë thënë ai.
Rihanna nga ana tjetër nuk ka folur për ish-të dashurin e saj, përkundrazi po shijon jetën përkrah kampionit Lewis Hamilton.