Aurela Hoxha pjesë e një filmi erotik?

691
Sigal

Pasi u bë pjesë e filmit ‘Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna’, duket se Aurela Hoxha po e merr seriozisht aktrimin.

Modelja nuk ndodhet në Shqipëri prej pak kohësh dhe së fundmi është vendosur në Barcvelonë, Spanjë.

Atje ajo po merret me projektin e ri për të cilin nuk zbulon asgjë më shumë sesa thejshtë disa detaje të nënkuptuara nga postimet që bën.

Hoxha duket se është duke bashkëpunuar me studion e artit, modës dhe kinemasë “Belledejour”, që frymëzuar nga filmi i famshëm i vitit 1967 me të njëjtin titull, në përshkrimin e saj në faqen në Instagram shkruan: “Kryevepër e Erotikës”.

Krijimet e kësaj studioje duket se kanë në fokus erotikën dhe nisur nga postimet e deritanishme të Aurelës, mendojmë se shumë shpejt do ta shohim në ndonëj rol.

80612-640-0-5a7da441563b1.jpg

80612-640-0-5a7da441563b1.jpg