Vlorë/ Grabitet dhe plagoset i moshuari

361
Sigal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Një i moshuar, rreth 70 vjeç  është gjetur i plagosur në shtëpinë e tij. Më pas është mësuar se ai ishte grabitur dhe plagosur.

Ka qenë nipi ai që e ka gjetur të moshuarin, të plagosur në shtëpinë e tij.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen ‘Rilindja’ në qytetin bregdetar.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.