Vlorë/ Burri vret gruan dhe më pas pret damarët e tij

233

Një ngjarje e rëndë njoftohet se ka ndodhur në Vlorë.

U raportua se ka patur të shtëna me armë pranë komisariatit te plicisë dhe dyshohej për viktima.

Ngjarja ka ndodhur vetm pak momente me parë.

Dhe pas mbërritjes së policisë në vendgjarje është zbuluar që kemi një viktimë dhe një të plagosur rëndë pas godtjeve me thikë.

Dyshohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur brenda një familje si pasojë e një sherri

Burri mendohet se ka qëlluar gruan e cila ka humbur jetën menjëherë.

Dhe me pas burri ka tentuar të vrasë vehten duke prerë damarët e duarve dhe është në gjendje të rëndë në sipiatl

Policia eshte e shumtë në numër  në vendngjarje.