Vetëhelmohet e reja në Durrës, transportohet në gjendje të rëndë në spital

14
Sigal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Një vajzë e re e moshën 20 vjeçare është vetëhelmuar me ilaçe.

Mësohet  se e reja është transportuar me urgjencë në spital nga familjarët sapo kanë mësuar se ajo ka gëlltitur ilaçet.

Mjekët po i japin ndihmën e parë mjekësore që e reja të kapërcejë situatën e rëndë ku ndodhet.

Policia dhe grupi hetimor kanë nisur jetimet për të zbardhur shkaqet e plota të ngjarjes.