Të shtëna me armë në Vlorë, një i vrarë, një i plagosur

276
Në qendër të qytetit të Vlorës në Sheshin e Flamurit raportohet të jenë dëgjuar të shtëna me armë dhe për pasojë një person dyshohet të ketë humbur jetën dhe një tjetër është plagosur.
Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.
vijon