Shpërthen bombola e gazit në Bulqizë, tre të vdekur, një i plagosur

160

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Bulqizë, ku si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi kanë humbur jetën tre persona si dhe është plagosur një tjetër.

Ngjarja ka ndodhur në Ostren të Madh të Bulqizës.

Personi i plagosur është në gjendje të rëndë.