Përplasja e tre makinave te rrethrrotullimi i TEG-ut, humb jetën në spital 40-vjeçari

98
Sigal

Ka ndërruar jetë në spital 40-vjeçari që mbeti i plagosur pasditen e sotme pas aksidentit të trefishtë te rrethrrotullimi i TEG-ut.

Policia bën me dije se në aksident janë përfshirë automjetet me drejtues shtetasit D. B., 40 vjeç, E. Sh., 23 vjeç, dhe F. H., 30 vjeç.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar shtetasi D. B., i cili ndërroi jetë në spital. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.