Operacioni ‘blic’ në Elbasan, arrestohen 3 persona

92
Sigal

Sektori i Antikrimit dhe Antidrogës ka nisur një operacion të beftë sot në Elbasan.

Burime për mediat konfirmojnë se ky operacion zhvillohet në kuadër të disa informacioneve nga agjenci partnere, për elementë kriminal, që operojnë në fushën e trafikut të lëndëve narkotike dhe trafikut të qenieve njerëzore.

Bëhet me dije se janë shoqëruar në komisariat 3 persona.