Më armë në dorë, grabitet biznesi në autostradë

581
Grabitet nje biznes ne autostraden Tiranë – Durrës, përsona me maska dhe të armatosur kane grabitur rreth 200 mije leke. Ata me armë në dorë kanë kërcënuar rojen dhe kane kryer grabitjen. Mendohet se kane qene 4 persona
Sigal