La paratë në lloto, por pretendoi se u grabit

467
Policia e Shkodrës ka rrëzuar prtenedimet për grabitje të kambistit në lagjen Perash. Sipas efektivëve 31 vjecari Ervin. S. ka gënjyer se është grabitur me armë nga një person i pamasakuar dhe i armatosur.
Policia sqaron se 31 vjecari ka gënjyer për grabitjen pas humbjes së shumës së parave prej 80 mijë lekësh të reja në një pikë llotoje sportive.
Ndaj shtetasit Ervin S., filloi procedim penal në gjendje të lirë për ” Njoftim të rremë në Organet e rendit ” .
Sigal