Kavajë/ Aksidenti në qendër të qytetit, identifikohet viktima

500
Sigal

Dalin detaje të reja nga aksidenti i rëndë i ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë.

Sipas policisë viktima e përplasjes është Çaush Ballabani, 35 vjeç, i cili po kthehej në shtëpi me biçikletë kur është përplasur.

Është identifikuar edhe shoferi që ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Policia Kavajë/ Informacion paraprak

Rreth orës 18:50, në qendër të qytetit të Kavajës, një mjet i paidentifikuar ka aksidentuar me pasojë vdekjen, shtetasin Ç. B., rreth 35 vjeç dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin e mjetit dhe drejtuesit të tij.