Fier/ Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje këmbësorin

57

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Fier, si pasojë e një aksidenti rrugor. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Zhupan, ku  një automjet ka përplasur një person, i cili po ecte në anë të rrugës. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.