Çiljeta, sjell projektin më të ri “M’ke harru”, mikja e ngushtë i dedikon këto fjalë…

74

Një ditë më parë, Çiljeta publikoi projektin e saj më të fundit muzikor të titulluar ‘M’ke harru’ në bashkëpunim me Marsin. Afërdita Dreshaj ka treguar pëlqimin për këngën e Çiljetës, duke e ndarë atë në ‘Instastory’ dhe duke shtuar se i ka pëlqyer shumë.

“Një perlë, të dua”, ka shkruar Afërdita krah postimit të fundit në ‘Instastory’. Edhe ndjekësit e Çiljetës e kanë komplimentuar për këtë projekt duke lënë komente pozitive në llogarin? e saj

Me siguri edhe kjo këngë do të kthehet në një hit përgjatë muajve të nxehtë të verës.

Image