Farkë/ 37-vjeçari gjendet me plumb në trup në banesë, policia jep detaje

52

Një 37-vjeçar u gjet i vrarë mëngjesin e sotëm me armë në banesë, në Farkë. Policia jep detaje për ngjarjen e rëndë.

“Më datë 30.07.2020, rreth orës 07:00, në fshatin Farkë, në banesë, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi E.L., 37 vjeç. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.”, thuhet në njoftimin e policisë.