Elbasan/ Gjendet i pajetë buzë Shkumbinit 50-vjeçari

58

Gjendet i pajetë një mashkull i moshës rreth 50-vjeç. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shushicë në Elbasan, buzë lumit Shkumbin.

Njoftimi i Policisë:

Elbasan/Informacion paraprak

Në fshatin Shushicë, Elbasan,  në breg të lumit Shkumbin,  është gjetur pa shenja jete një shtetas i seksit mashull rreth 50 vjeç. Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimore ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe iderifikimin e kufomës.