Arrestohet një person i shpallur në kërkim zonën e “Myslym Shyrit”

17
Sigal

Një person i shpallur në kërkim është arrestuar ditën e sotme nga policia e Tiranës.

Ai është arrestuar në zonën e “Myslym Shyrit”, teksa ndodhej në makinë.

Në momentin e arrestimit, policia ka rrethuar makinën e tij dhe i ka kërkuar që të hapë derën, duke e vënë më pas në pranga.