Aksident i rëndë në Tiranë, makinat bëhen copë tek ambasada italiane

72
Sigal

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë pranë ambasadës italiane në Tiranë. Nga të dhënat paraprake mësohet se janë përplasur fortë dy makina duke pësuar dëme të mëdha materiale.

Aksidenti sapo ka ndodhur dhe dyshohet se ka edhe të lënduar.

Përplasja ka qenë e fortë dhe dy makinat kanë shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale në rrugë.