Aksident i rëndë, makina përplaset me një autobus, më pas shpërthen në flakë

61
Sigal

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Qafë Thanë. Raportohet se një makinë është përplasur me një autobus dhe më pas ka shpërthyer në flakë.

Paraprakisht dyshohet se nga aksidenti kanë mbetur të lënduar shoferi dhe dy pasagjerët në automjet.

Ende nuk dihet ende si ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia ka shkuar menjëherë dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.