Leonora Jakupi mahnitëse në FOTOT e fundit

562
Sigal

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të dashura në të gjitha trojet shqiptare.

Ajo është bërë shumë shpejt pjesë e skenës muzikore dhe që në fillimet e saj arriti të rrëmbente zemrat e publikut shqiptar.

Gjithashtu këngëtarja ka kohë që nuk është aktive në rrjete sociale por ama kur publikon foto ‘thyhet’ rrjeti.

Të tilla janë dhe fotot që ka publikuar sot në rrjetin social Isntagram këngëtarja.

Jakupi  ka ndarë foto e veshur me shumë stil ku vëmendjen e merr buzëqeshja e saj.

Artistja shqiptare, ka marrë komente poztive nga ndjekësit dhe fansat e saj.