Rama “kërcënon” Metën me hetim dhe ndëshkim, plas gallata në rrjetet sociale

586
Sigal

Prej disa kohësh Kryeministri Rama “kërcënon”  Presidentin e Republikës së Shqipërisë , Ilir Metën me hetim për ta larguar nga posti. Por kjo gjë nuk e shqetëson si duket aspak zotin Meta pasi ai ka mbështetjen e gjithë popullit. Duke ditur dhe rolin e rëndësishëm që përfaqëson Meta në rrjet ka plasur dhe gallat ku njerëzit shajnë Ramën dhe mbështesin Metën i cili sipas tyre nuk ka për çfarë të hetohet. Ja një foto e cila po çmend rrjetin