Ballina Bota dhe Rajoni Sherr me grushta në avion, gruaja bën kërcime provokuese dhe zhvishet në...

Sherr me grushta në avion, gruaja bën kërcime provokuese dhe zhvishet në sy të udhëtarëve…

471
Sigal

Një sherr i madh ka shpërthyer në avionin e ‘EasyJet’ në Ibiza pasi një grua e dehur ka nisur të kërcejë dhe provokojë çdo udhëtarë dhe më pas ka nisur të zhvishet.

Në videon e cila është bërë virale, tregon se një grup pasagjeresh përleshen me njera-tjetrën në avion. Josh, i cili filmoi grindjen, tha se miqtë e gruas ishin ulur pas saj, ndërkohë që ajo ndodhej më tutje së bashku me një grup djemsh.

Ai i tha për gazetën Uniladit: “Ne u futëm në avion miqtë e saj ishin ulur në pjesën e pasme, ajo ishte nën shoqërinë e disa djemve që po i jepnin të pinin gjithnjë e më shumë”

Ajo u ngjit pas cdo pasagjeri, nisi të nxjerr gjoksin dhe të bëjë kërcime provokuese. Nuk është e qartë nëse gruaja e dehur është në video, por sjellja e saj dyshohet se ka çuar në këtë incident.”

Një zëdhënës i linjës  ‘EasyJet’ tha për gazetën Metro.co.uk: ‘EasyJet mund të konfirmojë që një grup pasagjerësh janë shoqëruar nga fluturimi EZY2095 nga Luton në Ibiza më 2 gusht nga policia pas mbërritjes si rezultat i sjelljes në mënyrë shkatërruese. “Siguria dhe mirëqenia e udhëtarëve tanë dhe ekuipazhit është prioriteti më i lartë i easyJet. Ekuipazhi i EasyJet është trajnuar për të vlerësuar dhe vlerësuar të gjitha incidentet. ‘Përderisa incidentet e tilla janë të rralla, i marrim ato shumë seriozisht, nuk tolerojmë sjellje abuzive ose kërcënuese në bord dhe gjithmonë shtyjmë për ndjekje penale”, është shprehur ai.