Modelja bionde bën të ‘ziejë’… Instagrami

1056
Ajo është një nga modelet më seksi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe sapo ka arritur në shifrën e 7 milionë ndjekësve në Instagram.
26-vjeçarja Lindsey Pelas ka përgatitur një set fotosh shumë ‘të nxehta’, për t’i publikuar me rastin e tejkalimit të 7 milionë fansave.
Bukuroshja nga Los Angeles njihet për pozat tejet provokuese, ndërsa nuk i mungojnë as historitë rozë me njerëz të famshëm të show-bizit.
Së fundmi ajo sapo është ndarë nga i dashuri i saj, personazhi i spektakleve televizive amerikane, Calum Best.

v
Sigal