Markle me fustan fejese në vlerë 63 mijë euro

1082
Meghan Markle e dinte se të gjithë do të jenë të fokusuar në të dhe në Princin Harry në momentin e publikimit të fotove të fejesës së tyre.
E fejuara e princit shfaqi stilin e saj të veçantë kur u vesh me një fustan të krijuar nga marka britanike e modës “Ralph & Russo”.
Fustani që u krijua për orë të tëra ka kushtuar 56 mijë funte, kthyer në euro, 63 mijë.
Pallati Kensington ka konfirmuar se fustani është blerë privatisht.

Image
Sigal